ARDEX Polska - lider jakości w branży chemii budowlanej

ARDEX Polska – lider jakości w branży chemii budowlanej

ARDEX Polska - lider jakości w branży chemii budowlanej

Wystawca Wielkie Targi Domów Szkieletowych, Modułowych i Mobilnych, które odbyły się w dniach 10 – 12 maj 2024 r. w Szczecinie

Prezentacja wystawcy:

Firma ARDEX od ponad 70 lat jest liderem jakości w swojej branży. Oferuje doskonałe produkty chemii budowlanej o wyjątkowej niezawodności, jakości i powtarzalności. ARDEX charakteryzuje się ciągłym dążeniem do innowacyjności przy zachowaniu najważniejszego celu – utrzymania najwyższej jakości oferowanych produktów. Gwarantem tego stanu są ciągłe, skrupulatnie wdrażane najnowsze procedury jakościowe oraz liczne, nieustanne badania laboratoryjne. To nie przez przypadek ARDEX postrzegany jest jako jeden z najlepszych partnerów w sektorze chemii budowalnej.

Ardex opiera się na doświadczeniu, gdyż chce rozbudowywać i ulepszać swoje rozwiązania w taki sposób, aby spełniały oczekiwania rynku i sprostały potrzebom profesjonalistów. Proponowane rozwiązania systemowe są optymalne, nowoczesne oraz bardzo ekonomiczne.

Wizją grupy ARDEX jest bycie jednym z czołowych, światowych dostawców specjalistycznych rozwiązań systemowych chemii budowlanej. Ardex stawia na ciągły rozwój i nieustannie dąży do doskonałości.

Kontakt:
ARDEX Polska Sp. z o.o.
Stanowice, 55-200 Oława
ul. Jarzębinowa 6
E-mail: biuro@ardex.pl
Tel.: +48 71 716 45 60
Strona internetowa: https://ardex.pl/pl/

Media społecznościowe:
Facebook: https://www.facebook.com/ardexpl

Domy modułowe

Serwis poświęcony budowie drewnianych domów szkieletowych, modułowych oraz mobilnych.

Wielkie Targi Domów Szkieletowych, Modułowych i Mobilnych!
Uwaga! Druga pula 1000 biletów w promocyjnej cenie 23,90 zł! W cenie biletu otrzymasz II wydanie magazynu drukowanego DomySzkieletowe.pl!  

© 2023 DomySzkieletowe.pl – drewniane domy szkieletowe, modułowe oraz mobilne.

Realizacja: ZwiekszSprzedaz.pl

Scroll to top