Flixhome - Domy prefabrykowane

Flixhome – Domy prefabrykowane

FlixHome - domy prefabrykowane

Wystawca Wielkie Targi Domów Szkieletowych, Modułowych i Mobilnych, które odbyły się w dniach 10 – 12 maj 2024 r. w Szczecinie.


Prezentacja Wystawcy:

Witaj w Flixhome!

Miejscu, gdzie marzenia o własnym domu stają się rzeczywistością, dzięki kompleksowej obsłudze, nowoczesnej technologii budowlanej i profesjonalnemu podejściu do każdego projektu.


Kim jesteśmy?
Jesteśmy firmą, która realizuje domy w formule “Zaprojektuj i wybuduj”. To najwygodniejsza forma budowy, gdzie klient wybiera dom, poszczególne jego elementy, określa budżet, a my realizujemy zamówienie. Dzisiaj, kiedy większość z nas narzeka na brak czasu, przekazanie organizacji budowy w odpowiednie ręce jest najlepszym rozwiązaniem.

Co nas wyróżnia?
Po pierwsze, nasza technologia prefabrykacji, która umożliwia szybką i efektywną budowę, zachowując przy tym najwyższe standardy jakości. Po drugie, nasz zespół – doświadczeni specjaliści, którzy podejmują się każdego wyzwania. Po trzecie, nasze podejście do klienta – partnerskie i gotowe na wsparcie na każdym etapie projektu, przy jednoczesnym wsłuchiwaniu się w rzeczywiste jego potrzeby. I co ważne, we Flixhome kładziemy ogromny nacisk na jakość, terminowość, zachowując ramy założonego budżetu naszych klientów.

Budujemy w formule “Zaprojektuj i wybuduj”!
Cały proces budowy – od projektu, przez płytę fundamentową, montaż domu, aż po stan deweloperski – znajduje się w rękach jednej firmy. Zajmujemy się organizacją budowy i kompleksową jej realizacją!

Jak budować tanio?
Projekt, prefabrykacja, prosty montaż, nowoczesne rozwiązania grzewcze – to nasze sposoby, aby Twój dom był możliwie jak najtańszy w budowie i eksploatacji.

Jak budować energooszczędnie?
Izolacje termiczne, rekuperacja, ogrzewanie elektryczne w połączeniu z instalacją fotowolticzną to gotowy przepis na niskie rachunki.

Jak budować trwale, solidnie?
Nasze ściany to połączenie płyty żelbetowej, dającej niezwykłą nośność oraz warstwy izolacyjnej ze styropianu, dzięki któremu uzyskujemy minimalne straty energii. Kontrola jakości i montażu to gwarancja 30 lat na ściany budynku. Dom dla rodziny na wiele pokoleń!

Jaki projekt wybrać?
Pomożemy Ci wybrać projekt, który spełni Twoje potrzeby i będzie dostosowany do Twojego budżetu. Przygotowaliśmy szeroki wachlarz kombinacji metraży domów z różnymi układami funkcjonalnymi, żeby każdy mógł znaleźć coś dla swojej rodziny!

Jak budować szybko?
Czas to pieniądz! Dla nas to oczywiste, dlatego ściany i dach Twojego domu wyprodukujemy wcześniej, by na budowie złożyć elementy w 2-3 dni. Stan deweloperski w 6 miesięcy od uzyskania pozwolenia na budowę i nasza gwarancja terminu!

Jak budować bezpiecznie?
We Flixhome łączymy projektowanie, wykonanie fundamentu, produkcję i montaż domu, aż do stanu deweloperskiego. Jeden zgrany zespół to Twój spokój na budowie!

Wybierz dom swoich marzeń, a resztą zajmiemy się my!

Kontakt:
FLiXHOME Sp. z o.o.
Biuro Szczecin: Starowiejska 2, 71-220 Bezrzecze
Biuro Leszno: Jana Styki 6, 64-100 Leszno
Biuro Czechy: Hollarova 942, Ostrava 702 00
Tel.: +48 883 990 877
E-mail: oferty@flixhome.pl
Strona internetowa: https://flixhome.pl/

Media społecznościowe:
Facebook: https://www.facebook.com/flixhome.polska
Instagram: https://www.instagram.com/flixhomedomyprefabrykowane

Domy modułowe

Serwis poświęcony budowie drewnianych domów szkieletowych, modułowych oraz mobilnych.

Wielkie Targi Domów Szkieletowych, Modułowych i Mobilnych!
Uwaga! Druga pula 1000 biletów w promocyjnej cenie 23,90 zł! W cenie biletu otrzymasz II wydanie magazynu drukowanego DomySzkieletowe.pl!  

© 2023 DomySzkieletowe.pl – drewniane domy szkieletowe, modułowe oraz mobilne.

Realizacja: ZwiekszSprzedaz.pl

Scroll to top