Grupa Brann

Grupa BRANN

Grupa BRANN

Wystawca Wielkie Targi Domów Szkieletowych, Modułowych i Mobilnych, które odbyły się w dniach 10 – 12 maj 2024 r. w Szczecinie

Prezentacja wystawcy:
Folie grzewcze marki BRANN to kompleksowy system elektrycznego ogrzewania płaszczyznowego, stanowiący doskonałą, tańszą alternatywę dla tradycyjnych systemów wodnych.

Ogrzewanie elektryczne na podczerwień naszej marki to wydajne i skuteczne źródło ciepła, wyróżniające się szybkim i tanim montażem oraz całkowitą niezależnością od podłączeń hydraulicznych. 💡 Dzięki temu ogrzewanie pozwala na uzyskanie dużych oszczędności już na etapie instalacji.

Ogrzewanie płaszczyznowe BRANN to nowoczesne, wydajne i bezpieczne źródło ciepła o wysokiej odporności na uszkodzenia i odkształcenia. System zapewnia równomierny rozkład ciepła na całej powierzchni, na której został zamontowany. Co istotne, folię można montować w wybranych przez siebie miejscach według indywidualnych potrzeb. Folii grzewczych nie instaluje się pod meblami czy wanną w łazience, co przekłada się na oszczędności na etapie inwestycji, a także samym ogrzewaniu. Systemy BRANN wyposażono w funkcję PTC charakteryzującą się doskonałą izolacyjnością elektryczną oraz ochroną przed przegrzaniem. To sprawia, że ogrzewanie naszej marki jest bezpieczne w codziennym użytkowaniu.

Gwarancja jakości i najniższa cena

Folie grzewcze BRANN dostępne są w różnych mocach i szerokościach, co umożliwia ich wszechstronne zastosowanie. W zależności od potrzeb oferujemy modele na mlecznej lub transparentnej folii PET. Wszelkie elementy przewodzące prąd zamknięte są szczelnie między dwiema wytrzymałymi warstwami folii PET.

Użytkownik ma pełną kontrolę nad temperaturą w pomieszczeniu poprzez termostaty marki BRANN zapewniające precyzyjne sterowanie. Sterowniki dobierane są do konkretnych wymagań klienta.

Sprawdź koszt swojej instalacji

Szybko i zupełnie bezpłatnie dobierzemy i wycenimy dla Ciebie Twój nowy system grzewczy z folii grzewczych BRANN!

Nasi konsultanci udzielą ci fachowych porad i zaproponują konkretne rozwiązania.

Kontakt:
GRUPA BRANN Sp. z o.o.
ul. Polna 76C, 55-010 Groblice
Tel.: +48 505 720 650
E-mail: kontakt@grupabrann.pl
Strona internetowa: https://grupabrann.pl/

Media społecznościowe:
Facebook: https://www.facebook.com/grupabrann/
Instagram: https://www.instagram.com/grupa_brann/
Linkedin: https://pl.linkedin.com/company/ciep%C5%82o-tech-sp-j
X: https://x.com/grupabrann
Youtube: https://www.youtube.com/@BRANN-YT

Domy modułowe

Serwis poświęcony budowie drewnianych domów szkieletowych, modułowych oraz mobilnych.

Wielkie Targi Domów Szkieletowych, Modułowych i Mobilnych!
Uwaga! Druga pula 1000 biletów w promocyjnej cenie 23,90 zł! W cenie biletu otrzymasz II wydanie magazynu drukowanego DomySzkieletowe.pl!  

© 2023 DomySzkieletowe.pl – drewniane domy szkieletowe, modułowe oraz mobilne.

Realizacja: ZwiekszSprzedaz.pl

Scroll to top