Lark Leisure Homes

Lark Leisure Homes

Lark Leisure Homes

Wystawca Wielkie Targi Domów Szkieletowych, Modułowych i Mobilnych, które odbyły się w dniach 10 – 12 maj 2024 r. w Szczecinie.

Prezentacja Wystawcy:
Od wielu lat, z ogromną pasją i zaangażowaniem, realizujemy marzenia naszych klientów o idealnym domu, który stanowi centrum ich życia rodzinnego, odpoczynku i wspólnych, pięknych chwil.
Pomagamy, wspieramy i doradzamy na każdym etapie wyboru domu. Nasze zaangażowanie w tworzeniu domów odzwierciedla się w każdym drobiazgowo zaprojektowanym szczególe, co zapewnia nie tylko radość użytkowania przez wiele lat, ale także niepowtarzalny komfort i codzienne bezpieczeństwo.
Lark to zespół ludzi z pasją zarówno do życia, jak i do pracy. Jesteśmy dumni z trwałych i przyjaznych relacji, które zbudowaliśmy z naszymi klientami na całym świecie.
Z dumą rozszerzamy naszą sieć dostawców domów mobilnych po całej Europie, zapewniając niezawodną synergię transportu i montażu, niezależnie od miejsca, w którym planujesz usadowić swój nowy dom.
Nasza oferta obejmuje szeroki wybór domów mobilnych, modułowych, sanitariatów i modułów SPA, które wykraczają poza standardy obecnego komfortu i estetyki.
Odkryj możliwości personalizacji w Lark Leisure Homes, gdzie marzenia o wyśnionym domu zamieniają się w rzeczywistość! Otwieramy przed Tobą nieograniczone możliwości.

Kontakt:
FABRYKA DOMÓW MOBILNYCH I SZKIELETOWYCH „LARK LEISURE HOMES” Sp. z o.o.
Sowińskiego 12a, 76-150 Darłowo, Poland
Telefon: +48 94 314 9700
E-mail: biuro@larkfactory.com
Strona internetowa: https://larkfactory.com/

Media społecznościowe:
Facebook: https://www.facebook.com/larkleisurehomes

Domy modułowe

Serwis poświęcony budowie drewnianych domów szkieletowych, modułowych oraz mobilnych.

Wielkie Targi Domów Szkieletowych, Modułowych i Mobilnych!
Uwaga! Druga pula 1000 biletów w promocyjnej cenie 23,90 zł! W cenie biletu otrzymasz II wydanie magazynu drukowanego DomySzkieletowe.pl!  

© 2023 DomySzkieletowe.pl – drewniane domy szkieletowe, modułowe oraz mobilne.

Realizacja: ZwiekszSprzedaz.pl

Scroll to top