Dom szkieletowy
72,40 m2
Atrium RICARDO SZ

Opis projektu domu

Niewielki dom o zgrabnej, nowoczesnej bryle, przeznaczany dla dwu lub trzyosobowej rodziny. Jak w przypadku wielu domów parterowych przestrzeń została wyraźnie podzielona na strefę dzienną i nocną. W części dziennej zaprojektowano kuchnię, pokój dzienny i kotłownię. Atutem budynku jest duże przeszklenie na elewacji bocznej i ogrodowej, które optycznie powiększa przestrzeń salonu, otwierając go na ogród. Strefa nocna obejmuje dwie sypialnie i łazienkę. Uwagę przyciągają starannie dopracowane detale wykończeniowe – połączenie jasnego tynku z naturalnymi materiałami, takimi jak drewno i kamień,sprawia, że ta prosta bryła nabiera nietuzinkowego charakteru. Bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem jest niewielkie podcienie na elewacji frontowej tworzące zadaszenie wejścia. Budynek dobrze wkomponuje się zarówno w miejskie, jak i podmiejskie działki.

pow. użytkowa
72,40 m2
Typ
Dom szkieletowy
wysokość budynku
5,73 m
min. wymiary działki
23,16 x 20,76 m
Technologia
Ściany w szkielecie drewnianym + ocieplenie z wełny mineralnej + płyty OSB + ocieplenie w systemie Termo Organika. Pokrycie dachu: blacha tytanowo-cynkowa. Drzwi zewnętrzne marki Hörmann.

Parter domu

This floor plan is suitable for most people, has a large bedroom, kitchen, bathroom, living room and a spacious terrace.

1. Przedsionek
3,95 m²
2. Pokój dzienny z jadalnią
30,85 m²
3. Kuchnia
9,4 m²
4. Kotłownia
3,7 m²
5. Pokój
8,85 m²
6. Łazienka
4,35 m²
7. Pokój
11,30 m²
Razem:
72, 40 m²

Wyślij prośbę o kontakt w sprawie projektu domu

Podobne projekty domów szkieletowych i modułowych

Domy modułowe

Jesteśmy największym w Polsce serwisem poświęconym prefabrykowanym domom szkieletowym i modułowym.

© 2023 DomySzkieletowe.pl – prefabrykowane domy szkieletowe i modułowe.

Realizacja: ZwiekszSprzedaz.pl

Scroll to top