SCHEDPOL - producent innowacyjnych rozwiązań łazienkowych

SCHEDPOL – producent innowacyjnych rozwiązań łazienkowych

SCHEDPOL - producent innowacyjnych rozwiązań łazienkowych

Wystawca Wielkie Targi Domów Szkieletowych, Modułowych i Mobilnych, które odbyły się w dniach 10 – 12 maj 2024 r. w Szczecinie

Prezentacja Wystawcy:

Firma Schedpol, kompleksowy polski producent z ponad 40-letnim doświadczeniem, specjalizuje się w innowacyjnych rozwiązaniach łazienkowych, łącząc wysoką jakość, funkcjonalność, design i bezpieczeństwo montażu. Producent stale współpracuje z producentami domów modułowych dostarczając produkty najwyższej jakości, wpisujące się w ideę szybkiego, szczelnego i trwałego montażu. Nowoczesna technologia i polska produkcja ze zrównoważonym podejściem do produktów.

Wszystkie produkty: brodziki, wanny, umywalki oraz odpływy liniowe są produkowane z certyfikowanych, europejskich materiałów – a cały proces produkcji odbywa się od A do Z w siedzibie firmy – w Międzychodzie w woj. Wielkopolskim.

Jednym z kluczowych aspektów oferty jest optymalizacja procesu montażu i komfort użytkownika – wszystkie produkty producenta Schedpol są zaprojektowane tak, aby ich instalacja była intuicyjna, szybka i możliwa do wykonania przez jedną osobę, bez naruszania strefy hydro izolacyjnej łazienki. Montaż jest maksymalnie skrócony, a produkt zainstalowany stabilnie i trwale. Dzięki systemom uszczelniania, swojej wadze i użytym materiałom – brodziki, wanny, czy odpływy są bezpieczne dla konstrukcji domów i stropów. To sprawia, że Schedpol jest sprawdzonym partnerem zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych, którzy chcą samodzielnie przeprowadzić montaż.

Zaangażowanie w innowacje i zrównoważony rozwój, połączone z indywidualnym podejściem do potrzeb klienta, sprawiają, że produkty Schedpol doskonale wpisują się w najróżniejsze przestrzenie łazienkowe, dostarczając rozwiązania zarówno dla sektora B2B, jak i dla klientów indywidualnych.

Zapraszamy na nasze stoisko podczas targów, aby poznać nasze technologie, produkty i doświadczenie.

Kontakt:
SCHEDPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
64-400 Międzychód – Bielsko
ul. Przemysłowa 2
Tel.: 95 750 51 50
E-mail: biuro@schedpol.pl
Strona internetowa: https://www.schedpol.pl/

Media społecznościowe:
Facebook: https://www.facebook.com/SCHEDPOL

Domy modułowe

Serwis poświęcony budowie drewnianych domów szkieletowych, modułowych oraz mobilnych.

Wielkie Targi Domów Szkieletowych, Modułowych i Mobilnych!
Uwaga! Druga pula 1000 biletów w promocyjnej cenie 23,90 zł! W cenie biletu otrzymasz II wydanie magazynu drukowanego DomySzkieletowe.pl!  

© 2023 DomySzkieletowe.pl – drewniane domy szkieletowe, modułowe oraz mobilne.

Realizacja: ZwiekszSprzedaz.pl

Scroll to top