Wielkie Targi Domów Szkieletowych, Modułowych i Mobilnych we Wrocławiu! - Domy szkieletowe, modułowe i mobilne!

Wielkie Targi Domów Szkieletowych, Modułowych i Mobilnych we Wrocławiu!

Uwaga! Pierwsza pula 1000 biletów w promocyjnej cenie 19,90 zł! Wejście bezpłatne dla dzieci do 12 lat. W cenie biletu drukowane wydanie targowej edycji czasopisma DomySzkieletowe.pl – między innymi z prezentacją wystawców, artykułami branżowymi oraz sprawdzoną ofertą domów szkieletowych, modułowych i mobilnych (standardowa cena magazynu 34 zł)! Odbiór czasopisma przy wejściu na targi.
Lokalizacja Targów:

Stadion Tarczyński Arena Wrocław
Wrocław, al. Śląska 1

Dokładna lokalizacja na mapie Google: https://maps.app.goo.gl/y7h8tHgyAERzkzgd6

Termin Targów:

18 październik 2024 r. (piątek) w godzinach: 10:00 – 18:00
19 październik 2024 r. (sobota) w godzinach: 10:00 – 18:00
20 październik 2024 r. (niedziela) w godzinach: 10:00 – 17:00

Co znajdziesz na targach?
🏠  Wystawę domów mobilnych, modułowych, szkieletowych – różnorodność i nowoczesność: Zapraszamy do zwiedzania domów pokazowych, gdzie możesz osobiście przekonać się o jakości wykonania, funkcjonalności i estetyce proponowanych rozwiązań. To unikalna szansa na sprawdzenie czy projekt spełnia Twoje oczekiwania.
 
👷 Sprawdzeni producenci i wykonawcy – gwarancja jakości: Sprawdź zweryfikowaną ofertę polskich producentów i wykonawców domów. Przedyskutuj swoje pomysły, uzyskaj porady i dowiedz się jak szybko może powstać Twój dom marzeń.
 
🔍 Prezentacje nowości – technologie, materiały, wykończenia: Zanurz się w prezentacjach najnowszych technologii, rozwiązań i materiałów do wykończenia domu. Poznaj trendy, które kształtują przyszłość branży. Sprawdź różne metody prefabrykacji domów, nie tylko drewnianą, ale również stalową, keramzytową, żelbetową.
 
💡 Porady od ekspertów – rzetelne wsparcie: Skorzystaj z możliwości spotkania ekspertów z branży, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Cenne porady ekspertów pomogą Ci podjąć najlepsze decyzje dotyczące budowy Twojego wymarzonego domu.
 
🏘️ Prezentacje działek i domów pod inwestycję – odkryj potencjał: Jeśli myślisz o inwestycji w działki pod turystykę lub domy pod krótkoterminowy wynajem, to doskonała okazja do zapoznania się z atrakcyjnymi ofertami.
 
😁 Pozostałe atrakcje – mile spędzony czas: Podczas targów nie zabraknie miejsca na pyszny posiłek lub atrakcję i zabawę dla dzieci. Dlatego odwiedź targi z całą swoją rodziną.
Korzyści dla wystawców
Targi wspierają rozwój nowoczesnego budownictwa drewnianego, prefabrykowanego, szkieletowego, modułowego i mobilnego. Uczestnictwo w targach to szansa dla firm na zwiększenie promocji, pozyskanie nowych klientów oraz przedstawienie swoich produktów i usług szerszej publiczności. Dlatego zachęcamy do wystawienia się na targach wszystkie firmy związane z budowaniem, wykończeniem, wyposażeniem domów szkieletowych, modułowych, mobilnych oraz różnego rodzaju firmy powiązane bezpośrednio lub pośrednio z tematyką targów!
 
Klienci z innych krajów
Wrocław, ze względu na swoją atrakcyjną lokalizację blisko Niemiec i Czech, staje się bardzo atrakcyjnym miejscem do nawiązywania międzynarodowych kontaktów biznesowych oraz daje możliwość pozyskania nowych klientów z innych krajów europejskich, w których budownictwo szkieletowe, modułowe oraz mobilne jest znane i doceniane od wielu lat.
 
Ogromne zainteresowanie
Pomimo tego, że wydarzenie odbędzie się dopiero za kilka miesięcy, to już teraz cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Poprzednią edycję targów w Szczecinie, która odbyła się w dniach 10-12 maj 2024 r., odwiedziło ponad 8000 osób, a na targach zaprezentowało się blisko 80 wystawców. 
 
Skuteczna reklama
Wszystkie są będą równocześnie promowane w serwisie www.domyszkieletowe.pl – w bazie wystawców, w aktualnościach, w mediach społecznościowych oraz w magazynie drukowanym: “Domy szkieletowe, modułowe i mobilne!” (prezentacja wystawców wraz z opisem ofert w wydaniu targowym czasopisma). Same targi są szeroko promowane w Internecie, stacjach radiowych oraz przez naszych partnerów medialnych.
 
Spektakularne wydarzenie
Wielkie Targi Domów Szkieletowych, Modułowych i Mobilnych to spektakularne wydarzenie, które otwiera drzwi do nowych możliwości w świecie nowoczesnego budownictwa. 

Jeśli działasz w:

✅ branży nowoczesnego budownictwa,
✅ projektowania, wykończenia i wyposażenia wnętrz,
✅ nieruchomości, dom i ogród oraz innych, powiązanych obszarach,

i chcesz być jednym z wystawców, skontaktuj się z nami już teraz!
Ważne informacje:
Organizator: DomySzkieletowe.pl,
Termin: 18-20 październik 2024 r.
Lokalizacja: Stadion Tarczyński Arena Wrocław
Wystawcy: firmy związane z nowoczesnym budownictwem drewnianym, szkieletowym, modułowym i mobilnym.
Promocja targów i uczestnicy: Polska, Niemcy, Czechy i pozostałe kraje europejskie.
Koszt stoiska na targach: 150zł netto/m2 za 3 dni targów (w cenie kompleksowy marketing przed i do 3 miesięcy po targach, podłączenie prądowe, rozładunek i załadunek dźwigiem i widlakiem, reklama w czasopiśmie drukowanym przekazywanym odwiedzającym, kampanie sponsorowane w Internecie – dla poszczególnych wystawców budżetowane przez organizatora).
Kontakt: +48 500 700 246, kontakt@domyszkieletowe.pl
 

Wydarzenie w serwisie Facebook: https://www.facebook.com/events/1184365502761067/?active_tab=discussion

Współfinansowanie Targów Domów Szkieletowych, Modułowych i Mobilnych!

Partnerzy Medialni

Wystawcy targów we Wrocławiu

Kolejni wystawcy targów we Wrocławiu będę regularnie publikowani w kolejnych dniach.

Chcę zostać wystawcą!

Targi

Masz pytanie dotyczące targów? Chcesz wystawić się na targach? Zadzwoń lub napisz! Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Marcin Gibert
Organizator
dr inż. Marcin Gibert

DomySzkieletowe.pl 
ul. Prusa 9, 73-200 Choszczno
NIP: 5941493061, REGON: 320287212

Poprzednie targi w Szczecinie

Targi odwiedziło ponad 8000 osób i zaprezentowało się na nich blisko 80 wystawców. 

Wystawcy poprzednich Targów

Poprzednie Wydanie targowe czasopisma

Galeria zdjęć poprzedniej edycji targów

Targi Domów

Serwis poświęcony budowie domów szkieletowych, modułowych oraz mobilnych.

 

Organizujemy targi domów oraz wydajemy drukowane czasopismo o budowie domów.

Najnowsze wydanie magazynu

Uwaga! Pierwsza pula 1000 biletów w promocyjnej cenie 19,90 zł! W cenie biletu drukowane wydanie targowej edycji czasopisma DomySzkieletowe.pl!

© 2023 DomySzkieletowe.pl – domy szkieletowe, modułowe oraz mobilne!

Realizacja: ZwiekszSprzedaz.pl

Scroll to top