WiWo Install

WiWo Install

WiWo Install

Wystawca Wielkie Targi Domów Szkieletowych, Modułowych i Mobilnych, które odbyły się w dniach 10 – 12 maj 2024 r. w Szczecinie.

Prezentacja Wystawcy:

WiWo Install – Elektryk Szczecin: Innowacyjne rozwiązania dla kompleksowej obsługi budowlanej i elektrycznej.

WiWo Install to dynamicznie rozwijająca się firma, stworzona z myślą o klientach poszukujących kompleksowych rozwiązań w branży budowlanej i elektrycznej. Z dumą prezentujemy naszą ofertę, obejmującą doradztwo, wykonawstwo oraz obsługę powykonawczą, dostosowaną do najbardziej wymagających oczekiwań.

Nasza firma powstała z pasji do tworzenia innowacyjnych rozwiązań, aby sprostać dynamicznym potrzebom klientów. Skupiamy się na podejściu zorientowanym na klienta, co stanowi fundament naszej działalności.

Kompleksowe Usługi Elektryczne w Szczecinie

Dostarczamy nowoczesne, energooszczędne i ekologiczne rozwiązania. Z naszymi klientami współpracujemy od samego początku procesu budowlanego. Dzięki analizie projektu elektrycznego jesteśmy w stanie go zoptymalizować, zapewniając pełną funkcjonalność instalacji elektrycznej oraz co najważniejsze bezpieczeństwo.

Nowoczesne, Energooszczędne i Ekologiczne Rozwiązania

Dzięki współpracy z liderami rynku w swojej branży takimi jak Red Snake czy Ampio, Fibaro, jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom oszczędny i ekologiczny system grzewczy oparty na foliach grzewczych wraz ze sterowaniem Smart Home, które pozwala na zoptymalizowanie działania wszystkich systemów w domu, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności w użytkowaniu.

Bezpieczeństwo i Optymalizacja

Aby użytkowany przez Państwa dom był w pełni energooszczędny, dostarczamy również system rekuperacji, aby cieszyć się świeżym powietrzem oraz generować oszczędności na rachunkach za ogrzewanie. Opiekę nad całym obiektem będzie sprawował system monitoringu i alarmu, który również dla Państwa dostarczymy.

Wybierając WiWo Install, otrzymujecie nie tylko gwarancję najwyższej jakości produktów, ale również zaangażowanie w najwyższy standard wykonania. Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom, wasz dom stanie się energooszczędny, ekologiczny i perfekcyjnie dostosowany do nowoczesnych potrzeb.

Kontakt:
WIWOINSTALL – Twój elektryk w Szczecinie
ul. Mariana Rapackiego 1c, Szczecin
Dział handlowy tel.: +48 513 134 966
Dział techniczny tel.: +48 698 111 817
E-mail: biuro@wiwoinstall.pl
Strona internetowa: https://wiwoinstall.com/


Domy modułowe

Serwis poświęcony budowie drewnianych domów szkieletowych, modułowych oraz mobilnych.

Wielkie Targi Domów Szkieletowych, Modułowych i Mobilnych!
Uwaga! Druga pula 1000 biletów w promocyjnej cenie 23,90 zł! W cenie biletu otrzymasz II wydanie magazynu drukowanego DomySzkieletowe.pl!  

© 2023 DomySzkieletowe.pl – drewniane domy szkieletowe, modułowe oraz mobilne.

Realizacja: ZwiekszSprzedaz.pl

Scroll to top